TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.


İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde tarafımıza başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, PTT Kargo'ya "103060406" müşteri numarası ile "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. 


İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.


Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Kargoda ambalajı bozulmuş, ve ürünü teslim aldığınız gün son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü kaygoya vermeden önce alt bölümdeki menülerden Müşteri Servisi / Ürün İadesi formunu doldurarak ardından  0850 227 47 37 numaralı telefonla iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini bildiriniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp  tutanak örneğini destek@karstannegelsin.com adresine e posta ile bilgilendirdikten sonra iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.