Gizlilik

  • Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. karstannegelsin.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.
  • Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, karstannegelsin.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Karstannegelsin'e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

UYARI

karstannegelsin.com sizden e posta , telefon , sms yolu vb..  ile hiç bir şekilde size ait olan kredi kart bilgilerinizi , şifrelerinizi, güvenlik numaralarınızı talep etmez. Ayrıca bize gönderdiğiniz sms,eposta ve yapacağınız çağrılarda bu tür bilgileri vermeyiniz. karstannegelsin.com bu tür bilgilerin 3.şahıslarca aktarılmayacağının güvenliğini hiç bir suretle garanti edemez.