Ödeme ve Teslimat

ÖDEME

 • Banka Havalesi veya EFT yaparak Akbank ,  Garanti bankaları hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.
 • Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda karstannegelsin.com yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 


TESLİMAT

 1. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler Pazartesi-Salı-Çarşama-Cumartesi günleri  kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.
 2. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtilecektir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size telefonla bilgi verilecektir. 
 3. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
 4. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kars merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargolar ile  gönderilecektir.
 5. Kargo Ödemesi kampanyalı ürünler hariç (detayda belirtilecektir) ALICI Ödemeli Gönderilecektir.
 6. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
 7. Satın aldığınız ürünü teslim edildiği anda ürünün sevkiyat aşamasında zarar görüp görmediğini lütfen kontrol ediniz. Üründe sevkiyattan kaynaklanan (kırılma,bozulma,parçalanma) gibi durumlarda lütfen kurye görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz. Zarar görüp Tutanak tutulmayan hiç bir ürün sorumluluğumuzda değildir.
 8. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ !

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 227 47 37 numaralı telefona bildiriniz ve tutanağı destek@karstannegelsin.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.